34 Aktivit do auta
Michala Švecová

Kniha zdarma jen za poštovné

34 Aktivit do auta ZDARMA

Jezdíte často autem? Řešíte jak zabavit svého raubíře, aby ho cesta bavila? Chcete místo kňourání slyšet smích a radost z jízdy? Nyní je tu ZDARMA kniha, která obsahuje 34 naučně-zábavných aktivit pro super zážitek. Cestování pro vás už nebude noční můrou, ale super zábavou.

Co se v knize dozvíte?

Jak zabavit děti v autě a nezbláznit se u toho. Zjistíte, že cestování v autě nebo letadle může být obrovská zábava. Aktivity jsou napsané na téma Afrika.

Vhodné pro děti od 2 let

Zábavné a vzdělávací aktivity. Vybrala jsem hry, které jsou nenáročné na přípravu, nemusíte nic složitě chystat ani nakupovat a děti se u nich zabaví i samy.

Jak to vypadá fyzicky?

Aktivity jsou ve formátu A6. V kroužkové vazbě. Tisk je prováděn na velmi odolný papír. Posíláme k vám domů, zabaleno v bublinkách.

Originálně zpracované

Originální nápady. Ručně ilustrované. Jsou naprosto jedinečné a postarají se vám o skvělou atmosféru. Vhodné jako omalovánky. Rozvíjí dětskou fantazii a ideální k dotvoření.

TIP: Celá kniha se dá vybarvit fixami a tedy je jedinečná a originální :-)

Co říkají čtenáři

Úžasné aktivity do auta od prima maminky Míši. Určitě stojí za objednání, dětem se moc líbí. V jednoduchosti je krása 🥰🥰🥰🙏💎
Jitka Malátová Kadlecovámaminka, 3 děti
Vynikajicí, behem tydne bylo vse vyřízeno v naprostém porádku…
Petramaminka
Skvěle vymyšlená produkt, jen tak dál. ☺️👌
Titanius OcelkouSocial Media Manager ve společnosti Media Heroes
Aktivity mi slouží jako další inspirace jak děti zabavit.Lze je obměnit a vymýšlet podle nich další. Velice povedené,děkuji :-)
Annamaminka na MD
Rychlost dodání, pěkná úprava i přání od autorky bylo milé
Marieinformatička
Skvělá zábava pro děti, ale i vhodné jako dáreček. Děkuji za inspiraci 👍
Lenkamaminka, 3 děti