@eliskasobotova – Recenze na 34 Aktivit na procházku

Dostala jsem na vyzkoušení sešit 34 aktivit na procházku od @styllife.cz

První má reakce bylo zklamání – obrázky v knížce kreslený tak infantilně, že jsem měla nutkání je nakojit. Aktivity natolik prostinké, až jsem si říkala, že je přece nesmysl si kupovat něco, co jsem přece schopná si na prochajdě vymyslet sama.

Ale pak jsem si s rukou na srdci přiznala, že velký kulový. Momentálně jsem ve stavu, kdy jsem ráda, že zvládnu pobrat všechny věci, nezapomenout doma děti a víceméně celé je zase domů dovést. Snad se to časem zlepší, ale moje současná mozková kapacita je ráda, když vypotí jeden dva kloudný nápady, jak se na cestě zabavit. Takže mi tenhle tahák přijde vlastně dost užitečnej. Jasně, ne všechno v necelých 3 letech dcera zvládne. Ale takovou půlku dá s přehledem. A ukázalo se, že ji některé aktivity fakt baví, třeba utrhnutí kytičky a donesení tatínkovi jako dárek z cest. A těch šutrů, co nazvedala, a toho života, co pod nimi našla!

Dál se mi na něm líbí, že je multifunkční (s básnickou uvnitř jak by řekl Fritol Šourek…jo pardon, vy si asi už nepamatujete Pár pařmenů). Na již zmiňovaných obrázcích jsou lidi, zvířata a věci, které Sára velmi dobře zná. Takže strávila dobrou půl hodinku prohlížením sešitu, pojmenováváním obrázků a ukazováním, kde bychom je mohli reálně najít. Pořád teda trvám na tom, že ilustrace jsou nanicovatý! Sára si to ale nemyslí – a o to přece jde hlavně, aby se to líbilo dětem, žejo. Navíc má ta jednoduchá kresba výhodu v tom, že může zároveň posloužit jako omalovánka. A listy mají naštěstí takovou gramáž, že ani vskutku spravedlivá dávka fixů je neprokreslila naskrz.

Protože jsem se zařekla, že moje recenze budou upřímné, trochu mě mrzelo, že jsem nenašla žádnou pořádnou mouchu, ve který bych se porochnila. Ještě ale byla možnost se vyhranit proti ceně! Řekla jsem si, že pokud bude stát nad stovku, mírně se rozhořčím. A pokud kolem dvou stovek, spravedlivě se naštvu. Pak jsem ale mrkla na eshop. Tak nic. Takže tak.

Pokud si chcete udělat radost, doporučuju tenhle sešit inspirací na cesty. Zavařený rodičovský mozek občas podobný instantní nápady prostě potřebuje.

 

Eliška Sobotová

 

Zde se dozvíte více o naší ambasadorce:

https://www.instagram.com/eliskasobotova/

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů