@eliskasobotova – Recenze na 34 Aktivit do auta

Dostala jsem na vyzkoušení sešit 34 aktivit do auta od @styllife.cz

Už jsem zkoušela aktivity na procházku, takže mám s čím porovnávat.
Hele takhle, já mám tenhle formát fakt ráda. Nehraje si to na nic super edukačního Monte rozvojovýho, netváří se to, že díky těm aktivitám nám z dětí vyrostou géniové mluvící plynně šedesáti jazyky a zároveň umí v jednom člověku vyměnit žárovku (ačkoliv surrealistů je potřeba pět – víte proč? – odpověď najdete v komentářích). Jsou to jednoduché aktivity, které slouží hlavně k inspiraci – dají vám rámec, odrazíte se od nich a dál už můžete vymyslet sami. Za mě skvělý!

U knížky 34 aktivit do auta je rámcem výlet do Afriky. Napodobování afrických zvířat, jejich popisování a tak. Super!

Míň super mi přijde úvodní poezie. Moje básnický střevo trpí! Jakoby…nedává to vůbec smysl a rytmus si asi taky odhopkal někam do Konga, protože ten tomu taky chybí.

Když už kritizuju… Některý úkoly se opakují. Jen se podívejte, jak se tvářil Sam, když mu knížka řekla, že má napodobit slona. „Tvl ale tenhle úkol už tam jednou byl,“ říká. A i další zvířata se opakují, i když pravda s jinými úkoly. Škoda, osobně bych preferovala vytěžit to víc a dát na každou stránku jiné zvíře.

Jinak ale velká spokojenost. Sáru aktivity moc bavily a narozdíl ode mě se jí líbila i básnička. No, aspoň už vím, že básnickej talent asi nemá…
Navíc je knížka multifunkční, protože jsou obrázky černobílé, takže slouží i jako omalovánky. A díky silným stranám se nestane, že by třeba při vybarvování fixou barva propsala na druhou stranu.

Knížka už má svý místo v přihrádce našeho auta.

 

 

Více na :

https://www.instagram.com/eliskasobotova/

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů