VESELÉ AKTIVITY PRO DĚTI

TESTOVÁNO NA DĚTECH

A

OVĚŘENO RODIČI

34 AKTIVIT KAMKOLIV

34 AKTIVIT NA ZAHRADU

34 AKTIVIT NA PROCHÁZKU

34 AKTIVIT DO AUTA

O co jde?

Právě teď máte možnost si zakoupit 34 aktivit za jedinečnou cenu.

Co pro vás teda mám?

34 AKTIVIT PRO DĚTI

Vhodné pro děti od 2 let

Zábavné a vzdělávací aktivity. Vybrala jsem hry, které jsou nenáročné na přípravu, nemusíte nic složitě chystat ani nakupovat a děti se u nich zabaví i samy.

Jak to vypadá fyzicky?

Aktivity jsou ve formátu A6. Můžete si je zakoupit v tištěné podobě, jako knihu v kroužkové vazbě. Přijde k vám domů, zabalená v bublinkách.

Originálně zpracované

Originální nápady. Ručně ilustrované. Jsou naprosto jedinečné a postarají se vám o skvělou atmosféru. Vhodné jako omalovánky. Rozvíjí dětskou fantazii a ideální k dotvoření.

POTŘEBUJETE, JESTLIŽE:

Potřebujete zabavit dítě, když jezdíte autem, chodíte na procházky, nudíte se doma?

Známe to všichni, když se dítě nudí, tak zlobí.

Vymyslet zábavu vám to připadá jako nadlidský úkol?

Jsou to dobré tipy, podle kterých vás budou snadno napadat další zábavné činnosti.

Chcete aby bylo hodné?

Znáte to , už je nic nebaví a jen zlobí. Dejte jim super zábavu, u které se zabaví i sami a vy si vypijete kávu v klidu :-)

Dokonce poslouží i jako omalovánky

Ano, čtete dobře, tato kniha se dá vybarvit fixami a tím si ji děti krásně dotvoří. Kniha má pro děti potom hodnotu navíc. Je to totiž jejich kniha.

Co se o tom říká?

Úžasné aktivity do auta od prima maminky Míši. Určitě stojí za objednání, dětem se moc líbí. V jednoduchosti je krása 🥰🥰🥰🙏💎
Jitka Malátová Kadlecovámaminka, 3 děti
Naprosto paní doporučuji. výrobky byly dodány rychle. jsou to krásné učící a zabavne knížky ❣
Zuzana Valčíkovámaminka
Vaše knihy jsou dokonalé. Se synem zkoušíme různé aktivity a baví ho to 🙂 i s mým 12ti letým švagrem vymýšlíme plán podle Vašich knih. Mohu všem doporučit. Jsou zajímavé. Pohádky krásně ilustrované. Mají vše co mají mít. Ja už se chystám na vymalovánky Protoze mého syna baví malovat a těmto knihám od styllife plně věřím.
Yvonne Ullmannová maminka
Vyhráli jsme Aktivity do auta a Aktivity na procházku. Obojí dorazilo hezky zabalené i s osobním věnováním, sešity jsou z velmi odolného papíru, takže se není třeba obávat, že cestování nevydrží. Oba sešity už máme vyzkoušené, není to nic, co by člověk nevymyslel sám, ale když potřebujete zabavit děti hned a na vymýšlení není čas, stačí sáhnout po knížce. Musím říct, že se bavila celá rodina, když jsme hráli ve vlaku a museli jsme jeden po druhém předvádět dupajícího nosorožce nebo řvoucího tygra :) Za nás rozhodně doporučuji.
Lenka Adoltovámaminka
Vynikajicí, behem tydne bylo vse vyřízeno v naprostém porádku…
Petramaminka
Skvěle vymyšlená produkt, jen tak dál. ☺️👌
Titanius OcelkujSocial Media Manager ve společnosti Media Heroes
Aktivity mi slouží jako další inspirace jak děti zabavit.Lze je obměnit a vymýšlet podle nich další. Velice povedené,děkuji :-)
Annamaminka na MD
Rychlost dodání, pěkná úprava i přání od autorky bylo milé
MarieInformatička
Skvělá zábava pro děti, ale i vhodné jako dáreček. Děkuji za inspiraci 👍
Lenkamaminka, 3 děti

Malá ukázka 

Tyto aktivity nejen, že vám ulehčí vymýšlení originální zábavy, příjemně zpestří cestování, ale taky si je děti užíjí jako omalovánky.

Michala Švecová - autorka

Studovala jsem Uměleckou školu, celý život jsem pracovala v blízkosti umění. Vyzkoušela jsem vedení dětí, dětských táborů, výtvarných kurzů i práci s hendikepovanými dětmi i lidmi.

Nyní jsem na MD. Jsem šťastnou maminkou 2 zdravých dětí, Holčičce jsou 3roky a klučíkovi 1rok. Zjistila jsem, že dnešní doba my ve spoustě věcech nevyhovuje a moje představa o výchově se trochu liší od standardů moderní doby. Konkrétněji tablet v autě, telefony místo hraček, televize místo povídání. To všechno mě vedlo k tomu vytvořit pro své děti něco, co nám chybělo.

 Napsali jsme si vlastní pohádku a každý jednotlivý příběh jsem sledovala jejich reakce, až jsme to vypilovali. Nudili jsme se v autě, proto jsme si začali sepisovat věci co nás baví spolu v autě dělat…..Tak vznikaly naše aktivity pro děti….dalo by se říct, že vše vytváříme spolu a já to akorát vše převedu do publikovatelné podoby o kterou se s Vámi chci podělit.

Závěrem moje práce je výsledem mojí lásky ke svým dětem.

Michala Švecová

Jaká je cena?

PŮVODNÍ CENA 210,-Kč

AKCE

Kniha jen 99,- Kč

UŠETŘÍTE 111,- Kč

NAVÍC DOPRAVA ZDARMA :-)

Kniha

Získáte knihu 34 Aktivit vytištěnou na kvalitním, odolném papíře. Formát A6. Vše v kroužkové vazbě. Zasíláme přímo do vaší schránky a zabaleno v bublinkách. Vhodné i jako dárek.

Vytištěno máme 15O kusů. Takže kdo dřív příjde...